ul. Heweliusza 15, 80-890 Gdańsk
9:00 - 24:00
Zaloguj się

FAQ

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk – dobre porady i najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  • Szanowni Państwo, poniżej zamieszczamy dziesięć najpopularniejszych pytań zadawanych przez Klientów wypożyczalni samochodów.
  • Zarezerwuj samochód w mieście Gdańsk przynajmniej na 1 dzień przed podróżą, by znaleźć ceny poniżej średniej
  • Specjalnie dla Państwa postanowiliśmy odpowiedzieć na nie wszystkie, by w sposób jak najbardziej profesjonalny i rzetelny przedstawić temat wynajmu aut w mieście Gdańsku.

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w mieście Gdańsk?

Wynajem auta w Gdańsk kosztuje średnio 120 zł za dzień. Można nawet wynająć samochód od 80 zł. Jako jedni z nielicznych nie ukrywamy wszystkich kosztów

Co powinienem wiedzieć przed wynajęciem samochodu? w Gdańsku

Wypożyczając samochód w Gdańsku `powinieneś mieć skończone 21 lat , ważne prawo jazdy i kartę kredytową.

Czy wypożyczalnia samochodów Expres-auto.pl oferuje odbiór z lotniska Lotnisko Rębiechowo (GDN)?

Oczywiście że nasza wypożyczania oferuje taką usługę, przyjedziemy po Ciebie na Lotnisko w Gdańsku i odwieziemy z powrotem na lot.

Jaka jest najtańsza wypożyczalnia samochodów Gdańsku?

Pytanie jest tendencyjne, jeśli policzysz wszystkie dodatkowe koszty w innych wypożyczalniach samochodów w Gdańsku okaże się że mamy bardzo niskie ceny. Nie daj się nabrać na niskie koszty w innych firmach pytaj o dodatkowe koszty.

Jakie wypożyczalnie samochodów znajdują się na lotnisku Gdańsk Rębiechowo (GDN)?

Oczywiście expres-auto.pl i wiele innych. W tej lokalizacji znajdują się najpopularniejsze i najbardziej profesjonalne firmy zajmujące się wynajmem aut w Gdańsku. Bliskość lotniska sprawia, że każdego dnia setki turystów korzystają z usług takich firm jak: Avis, Hertz, Budget,czy Sixt. Jednak wypożyczalnie sieciowe maja ceny dużo wyższe. Europejskie standardy i świetne samochody stały się cechą charakterystyczną gdańskiej turystyki. Bogata oferta sprawia, że zarówno rodziny, pary czy samotni turyści znajdą coś dla siebie. .

Jak uzyskać najlepszą cenę za wypożyczenie samochodu w Gdańsku?

Wypożycz auto z wyprzedzeniem, dopasuj klasę samochodu do potrzeb, negocjuj cenę

Z jakim wyprzedzeniem powinienem wynająć samochód w Gdańsku?

Możesz wynająć na ostatnią chwilę ale będziesz miał wtedy mniejszy wybór samochodów w wypożyczalni w Gdańsku, najlepiej rezerwować samochód z wyprzedzeniem do 2 tygodni.

Czy wynajmując samochód płacisz za benzynę?

W każdej wypożyczalni w Gdańsku oddając samochód powinieneś go zatankować do pełna inaczej możesz ponieść dodatkowe koszty

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu typu Kompakt w mieście Gdańsk?

Średnio za taką usługę trzeba zapłacić 110 zł. Te nieduże auta średniej klasy są idealny rozwiązaniem dla niewielkiej rodziny, której zależy na ograniczeniu kosztów wyjazdy przy zachowaniu dobrego komfortu podróżowania

Jakie samochody są najczęściej wynajmowane w mieście Gdańsk?

Najczęściej wypożyczane są samochody ze średniego segmentu cenowego. Przykładem może być tutaj ford focus, który jest autem robiącym furorę w wypożyczalniach. Auta ze średniego segmentu nie wyróżniają się z tłumu, dzięki czemu można łatwo się nimi wtopić w otoczenie co cieszy wielu turystów. Ponadto są to auta praktyczne – bez zbędnych udogodnień, za które trzeba później płacić. Doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą dostać się z punktu A do punktu B i nie wymagają jakości premium.